Субота, 2023-09-23, 5:44 AM
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Форма входу

Категорії розділу
НОВИНИ [0]
Календар
«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічна база

          1. Матеріально-технічна база  навчального закладу включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби, службове житло, інші матеріальні цінності, вартість яких відображена у  власному балансі навчального закладу

 2. Майно навчального закладу належить йому на правах власності, повного господарського відання або оперативного управління відповідно до чинного законодавства, рішення про заснування і статуту навчального закладу та укладених ним угод.

 3. Навчальний заклад  відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.

4. Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна навчального закладу проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством. Збитки, завдані  навчального закладу внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства.

5.  Для забезпечення навчально-виховного процесу база навчального закладу складається із навчальних кабінетів, майстерень для уроків трудового навчання, а також спортивного, актового залів, бібліотеки, радіоцентру, медичного,   комп'ютерного кабінетів,  буфету,  кімнати психолога, технічного персоналу .

6. Навчальний заклад має земельну ділянку, де розміщуються спортивні та географічний майданчики, навчально-дослідна ділянка, зона відпочинку, господарські будівлі.

7.  Навчальний заклад  та його засновники прагнуть поліпшення матеріально-технічної бази, що сприяє покращенню фізичного, психічного, соціального та морального здоров’я учасників навчально-виховного процесу.  

Copyright MyCorp © 2023
Останні новини

Друзі сайту
Сайт відділу освіти Мелітопольської РДА
Сайт обласного науково-методичного центру інформатики та інформаційних технологій навчання
Запорізька обласна освітня мережа
ЗОЦ НТТУМ "Грані"
Годинник
Зробити безкоштовний сайт з uCoz